Okulary Sportowe

Okulary Sportowe

Showing 1–12 of 13 results

Okulary Sportowe

Sport to zdrowie – co roku do osób prowadzących aktywny tryb życia, dołączają tysiące ludzi w każdym wieku. Jednak zdarza się tak, że wada wzroku przeszkadza w robieniu tego, co sprawia nam przyjemność. Minęły czasy, kiedy dzieci na lekcji wychowania fizycznego były dyskryminowane i nie mogły uczestniczyć w niektórych aktywnościach ponieważ nosiły okulary.

Okulary sportowe dla dzieci i dorosłych to produkt, który w ostatnim czasie zyskuje na popularności. Gra w piłkę ręczną, siatkówkę, koszykówkę, hokeja, piłkę nożną czy kolarstwo wymagają  dobrego widzenia. Odpowiedzią na ten problem dla osób w każdym wieku są okulary sportowe korekcyjne – z dowolną mocą.

Okulary sportowe mają zamontowane szkła zrobione z bezpiecznego poliwęglanu. Konstrukcja oprawki umożliwia zamontowanie szkieł korygujących wzrok o wysokiej odporności na uszkodzenia oraz właściwościach jak zerówki zamontowane przez producenta.

W okularach sportowych gra m.in. piłkarz ręczny Karol Bielecki, który w 2010 roku stracił oko podczas meczu Polski z Chorwacją. Mimo operacji, oka zawodnika nie udało się uratować. Okulary sportowe były dla niego szansą powrotu na boisko. Gra w okularach sportowych jest przyjemna i bezpieczna.

Okulary sportowe – korzyści:

  • lekkość
  • dobra wentylacja i ograniczone ryzyko parowania szkieł
  • wykończenie miękkim tworzywem, które zapewnia komfort i wygodę użytkowania
  • bezpieczeństwo i ochrona wzroku
  • opaska z tyłu głowy zapewnia idealne dopasowanie i stabilność
  • okulary sportowe dostępne są w różnych rozmiarach i kilku kolorach
  • brak ograniczeń podczas uprawiania sportu
  • okulary przeciwsłoneczne sportowe to jedna z możliwości konfiguracji okularów sportowych i okularów korekcyjnych sportowych

UWAGA przerwa techniczna! Wybierz produkt i ZAMÓW JUŻ DZIŚ PRZEZ E-MAIL: info@cityoptica.pl lub tel. 668 778 140 (dostawy realizowane codziennie bez zmian) Ceny przekreślone prezentowane na CityOptica.pl to najniższe ceny obowiązujące w okresie 30 dni przed obniżką.