Jak zamawiać?

Dokładamy wszelkich starań, aby zamawianie w sklepie internetowym CityOptica.pl było łatwe i przyjemne. Mamy nadzieję, że dotarcie do wszystkich produktów okaże się wygodne i intuicyjne.

1. Szukanie wg kategorii

Z górnej belki kategorii można wybrać: oprawki korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne, okulary sportowe, soczewki kontaktowe, akcesoria oraz szkła okularowe. Dodatkowo można doprecyzować wyszukiwanie używając filtrów produktów, które znajdują się po lewej stronie. Szczegóły są dostępne w indywidualnych opisach produktów.

2. Szukanie wg nazwy

Wybierając nazwę z listy po lewej stronie pojawią się odpowiednie produkty.

3. Wyszukiwarka

Po wpisaniu nazwy konkretnego modelu poszukiwanych opraw ukaże się lista wszystkich pasujących artykułów.

4. Wybór rodzaju szkieł okularowych i wpisywanie parametrów (mocy) szkieł z recepty oraz rozstawu źrenic PD.

W zakładce „SZKŁA OKULAROWE” po wybraniu rodzaju szkieł i kliknięciu przycisku „Zobacz więcejnależy na karcie produktu zaznaczyć do czego będą używane okulary.

Wybierz opcje zamówienia”:

      do dali czy  do czytania.

Następnie z recepty należy wpisać moc szkieł do zamieszczonej tabelki dla :

oka prawego (OP) i oka lewego (OL) wartości: sfera, cylinder, oś oraz odległość

rozstawu źrenic PD (osobno dla OP i OL lub sumarycznie).

Parametr PD oznacza rozstaw źrenic. Dobrze jeśli specjalista badający wzrok wpisze PD na recepcie. Pomiaru można również dokonać samodzielnie przy użyciu lustra lub z pomocą drugiej osoby. W przypadku pomiaru samodzielnego przykłada się linijkę tuż pod oczami i sprawdza w odbiciu lustrzanym odległość między środkami źrenic. Zalecamy jednak aby w czasie badania wzroku poprosić Okulistę o zmierzenie i wpisanie rozstawu źrenic PD.

UWAGA przerwa techniczna! Wybierz produkt i ZAMÓW JUŻ DZIŚ PRZEZ E-MAIL: info@cityoptica.pl lub tel. 668 778 140 (dostawy realizowane codziennie bez zmian) Ceny przekreślone prezentowane na CityOptica.pl to najniższe ceny obowiązujące w okresie 30 dni przed obniżką.