Okulary Przeciwsłoneczne Damskie

Okulary Przeciwsłoneczne Damskie

Showing 1–12 of 19 results

Okulary przeciwsłoneczne damskie to nie tylko stylowy dodatek na plaży, ale przede wszystkim ochrona oczu przed szkodliwym promieniowaniem. Soczewki nowej generacji posiadają filtry UVA, UVB oraz UVC, wykonane są z nietłukącego materiału.

Czym się różnią okulary przeciwsłoneczne kupione na bazarku lub w sieciówce od okularów przeciwsłonecznych, które oferujemy? Przede wszystkim okulary przeciwsłoneczne w sklepie internetowym CityOptica posiadają filtr polaryzacyjny. Szkła bez filtra polaryzacyjnego z marketu jedynie przyciemniają obraz, źrenica się rozszerza, a do oka dostaje się jeszcze więcej szkodliwych promieni niż wtedy, kiedy nie nosimy żadnych okularów.
Dokonaj właściwego wyboru. Dbaj o swoje oczy cały rok – okulary przeciwsłoneczne niwelują odbicia od wody, piasku, asfaltu, śniegu. Zapewniają komfortowe widzenie i zapobiegają zmęczeniu oczu oraz wielu chorobom.

UWAGA przerwa techniczna! Wybierz produkt i ZAMÓW JUŻ DZIŚ PRZEZ E-MAIL: info@cityoptica.pl lub tel. 668 778 140 (dostawy realizowane codziennie bez zmian) Ceny przekreślone prezentowane na CityOptica.pl to najniższe ceny obowiązujące w okresie 30 dni przed obniżką.