CentroStyle – okulary sportowe z opaską i zausznikami 2w1 – granatowe rozmiar M

%
granat centro
granat centrocentrostyle-
Ilość

540.00 zł 490.00 zł

Okulary dla sportowców z możliwością montażu szkieł korekcyjnych.

Idealne okulary do uprawiania wszystkich sportów, a w szczególności siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej, nożnej i jazdy na rowerze.

Oprawy dla sportowców z oryginalnie montowanymi bezpiecznymi szkłami z poliwęglanu posiadają szkła bez mocy korekcyjnej tzw. „zerowe”. Dodatkowo chronią przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym UV400 oraz minimalizują ryzyko nadmiernego parowania.

Montaż bezpiecznych szkieł korekcyjnych.

Okulary są przystosowane do montażu szkieł korekcyjnych. Specjalna konstrukcja oprawki zapewnia stabilne zamontowanie bezpiecznych szkieł z poliwęglanu. Zaleca się montowanie szkieł o mocach do +/- 4 dioptrii. Inne moce możemy zamontować po uzgodnieniu. Sugerujemy też montowanie szkieł okularowych z powłokami uszlachetniającymi w tym o właściwościach zmniejszających parowanie, jednak jest ono uzależnione od indywidualnych cech organizmu i nie stanowi podstawy do reklamacji.  

Perfekcyjny komfort przy uprawianiu sportu.

Front oprawy wykonany z nylonu od wewnętrznej strony wykończony jest miękkim tworzywem aby zapewnić większy komfort noszenia. Opaska ściągająca z tyłu głowy zapewnia lepsze dopasowanie oprawy i jej stabilność. Oprawy dostępne w pięciu rozmiarach i różnych kolorach.

Rozmiar M

UWAGA przerwa techniczna! Wybierz produkt i ZAMÓW JUŻ DZIŚ PRZEZ E-MAIL: info@cityoptica.pl lub tel. 668 778 140 (dostawy realizowane codziennie bez zmian) Ceny przekreślone prezentowane na CityOptica.pl to najniższe ceny obowiązujące w okresie 30 dni przed obniżką.