Szkła plastikowe z powłoką Stayclean Jai Kudo 1 szt.

chmurki
chmurki
Ilość

169.00 zł

Powłoka antyrefleksyjna  nowej generacji  to jeden z flagowych produktów JAI KUDO, należący do najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań dostępnych na całym świecie. Pozwoli Tobie czuć się bardziej komfortowo w porównaniu z innymi, zwykłymi soczewkami okularowymi.

Dla soczewki  została opracowana technologia wypełniania mikroprzestrzeni pomiędzy molekułami specjalną powłoką łatwoczyszczącą o właściwościach oleofobowych, antystatycznych i superhydrofobowych. Dzięki temu uzyskano idealnie gładką powierzchnię, która zapobiega przyleganiu brudu, tłuszczu i wody. W połączeniu z 10 warstwami antyrefleksyjnymi oraz warstwą EMI, soczewka zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania okularów.

Zakres mocy: -6,00 do +6,00 z cylindrem 2,00

Źródło: Jaikudo.pl

 

UWAGA:
Podana cena dotyczy 1 szkła z montażem.

Wybierz opcje zamówienia

DO DALI

Do codziennego użytkowania, aby widzieć z większych odległości np. przy prowadzeniu samochodu lub oglądaniu telewizji.

DO CZYTANIA

Do poprawnego widzenia z bliska, np. czytania książek lub gazet.

Czas realizacji:
3-5 dni
Ilość:

Wpisz informacje z recepty

  • Sfera - korekcja wzroku do bliży lub dali. Może mieć wartości "+" bądź "-"
  • Cylinder - korekcja astygmatyzmu. Może mieć wartości "+" bądź "-" W przypadku braku wartości cylindra na Twojej recepcie - proszę WYBRAĆ wartość ZERO z listy mocy
  • - musi być podana w celu właściwego ustawienia szkieł. Jej wartości zawierają się w przedziale od 0° do 180° i występuje jedynie wraz z wartościami cylindrycznymi. W przypadku braku wartości dla cylindra na Twojej recepcie - proszę WPISAĆ wartość ZERO
  • PD - rozstaw źrenic - można wpisać osobno dla OP i OL LUB PD sumaryczne
Sfera* Cylinder* * PD* PD* sumarycznie
OP
OL

UWAGA przerwa techniczna! Wybierz produkt i ZAMÓW JUŻ DZIŚ PRZEZ E-MAIL: info@cityoptica.pl lub tel. 668 778 140 (dostawy realizowane codziennie bez zmian) Ceny przekreślone prezentowane na CityOptica.pl to najniższe ceny obowiązujące w okresie 30 dni przed obniżką.