Soczewki Miru 1day

%
Miru1-day30box
Miru1-day30box

129.00 zł 95.00 zł

Wyczyść zaznaczenie

Miru 1 day produkowana jest materiału Hioxifilcon A, który charakteryzuje się dużą zawartością wody – aż 57%. Doskonałe właściwości hydrofilowe soczewki i jej zdolność zatrzymywania wody zapewniają większy komfort i zmniejszają uczucie suchości.

Soczewka kontaktowa Miru 1 day Menicon Flat Pack posiada nowe płaskie opakowanie o grubości ok. 1 mm. Jest to najcieńsze na świecie opakowanie soczewek o częstym trybie wymiany nieprzypominające typowego blistra. Jednakże kompaktowość nie jest jedyną zaletą tego produktu, przy jego tworzeniu ważny był również komfort i bezpieczeństwo.

Zdarza się, że trudnością jest określenie strony soczewki kontaktowej. W opakowaniu Miru 1 day soczewka zawsze ułożona jest zewnętrzną stroną do góry dzięki opatentowanej i nowoczesnej technologii. Umożliwia to wyjęcie soczewki jednym płynnym ruchem bez problemu ze zidentyfikowaniem strony i bez potrzeby szukania oznaczeń zapobiegających założeniu ich niewłaściwą stroną.

Opakowanie: 30 sztuk

BC 8,6 
DIA 14,2

 

UWAGA przerwa techniczna! Wybierz produkt i ZAMÓW JUŻ DZIŚ PRZEZ E-MAIL: info@cityoptica.pl lub tel. 668 778 140 (dostawy realizowane codziennie bez zmian) Ceny przekreślone prezentowane na CityOptica.pl to najniższe ceny obowiązujące w okresie 30 dni przed obniżką.