PRIME Holiday 5127 c2 z żółtą nakładką

%
prime1
prime1prime-3prime-2prime-5prime-4
Ilość

279.00 zł 179.00 zł

PRIME – okulary z polaryzacyjną nakładką przeciwsłoneczną oraz rozjaśniająca dla kierowców – do jazdy w nocy i we mgle.

Oprawy PRIME z dedykowaną do modelu nakładką przeciwsłoneczną to idealne rozwiązanie dla osób noszących okulary korekcyjne. Nakładka przeciwsłoneczna jest montowana do oprawki na magnes. Teraz możesz cieszyć się z noszenia okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych w jednym modelu. Modele PRIME z magnetyczną nakładką to wyjątkowy komfort noszenia i ochrona oczu w słoneczne dni. Do opraw z nakładką firmy Prime można zamontować wszystkie rodzaje szkieł korekcyjnych. Oprawy te wyróżnia modna kolorystyka, duży wybór fasonów, wyjątkowa lekkość i dopasowanie. Szczególnie doceniane są przez kierowców, wędkarzy oraz wszystkie osoby przebywające w zmiennym oświetleniu słonecznym.

Żółta nakładka przeciwsłoneczna poprawia komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy zarówno w nocy i we mgle, a także w gorszych warunkach atmosferycznych. To ważne, aby kierowca, który odpowiada za bezpieczeństwo swoje i podróżujących z nim osób widział wyraźnie bez konieczności mrużenia oczu czy wpatrywania się. Użytkownicy zauważają również mniejsze zmęczenie, a także poprawę samopoczucia – zmniejszenie napięcia i brak bólu głowy podczas dłuższej jazdy.

Prime to metalowa oprawa z magnetyczną nakładką przeciwsłoneczną. Zauszniki oprawy są wyposażone w elastyczny zawias typu flex, który zwiększa trwałość i komfort użytkowania.

Futerał i ściereczka GRATIS!

FIRMA

Prime

KOLOR

biały, czarny, grafitowy

MATERIAŁ

metalowa

TYP OPRAWY

z żyłką

SZEROKOŚĆ FRONTU

145

WYMIARY (tarcza/mostek/zausznik)

57/19/140

UWAGA przerwa techniczna! Wybierz produkt i ZAMÓW JUŻ DZIŚ PRZEZ E-MAIL: info@cityoptica.pl lub tel. 668 778 140 (dostawy realizowane codziennie bez zmian) Ceny przekreślone prezentowane na CityOptica.pl to najniższe ceny obowiązujące w okresie 30 dni przed obniżką.