ACUVUE 2 – dwutygodniowe

%
Acuvue_2-angle__90888_zoom-600x300
Acuvue_2-angle__90888_zoom-600x300

99.00 zł 79.00 zł

Wyczyść zaznaczenie

Soczewki Acuvue 2 to nowoczesne, dwutygodniowe soczewki kontaktowe oferowane przez producenta soczewek znanego na całym świecie – Johnson & Johnson.

Są to jedne z najnowocześniejszych soczewek, zostały wykonane z materiału Etafilcon A. Soczewki Acuvue 2 posiadają gładką 3-krzywiznową powierzchnię zewnętrzną oraz cienki brzeg, co znajduje w odzwierciedlenie w wyraźnym widzeniu oraz niezwykle wysokim komforcie stosowania. Warto także podkreślić, że soczewki Acuvue 2 są niezwykle elastyczne, co jest ogromnym atutem przy ich zakładaniu/zdejmoewaniu oraz w trakcie noszenia.

Zawartość wody na poziomie 58% sprawia, że soczewka jest naturalnie tolerowana przez rogówkę oka. Dodatkowo, Acuvue 2 wyposażono w filtry UV, które skutecznie chronią oczy przed promieniowaniem UVA oraz UVB.

Zakładanie soczewki ułatwia dodatkowo jasnoniebieskie zabarwienie, a wewnętrzna i zewnętrzna strona soczewki jest rozpoznawana po oznaczeniu typu 1-2-3.

Soczewki Acuvue 2 są wskazane dla tych wszystkich osób, które chcą nosić soczewki wygodne, miękkie, elastyczne – niemalże niewyczuwalne na oku, a zarazem wymagają od nich wyraźnego widzenia.

Opakowanie: 6 sztuk

BC 8,7
DIA 14,0

UWAGA przerwa techniczna! Wybierz produkt i ZAMÓW JUŻ DZIŚ PRZEZ E-MAIL: info@cityoptica.pl lub tel. 668 778 140 (dostawy realizowane codziennie bez zmian) Ceny przekreślone prezentowane na CityOptica.pl to najniższe ceny obowiązujące w okresie 30 dni przed obniżką.