Magnetic Holiday MC-C 1926 z 2 nakładkami

magnetic-3
magnetic-3magnetic
Ilość

299.00 zł

Magnetic – okulary z polaryzacyjną nakładką przeciwsłoneczną oraz rozjaśniająca dla kierowców – do jazdy w nocy i we mgle.

Oprawy Magnetic z dedykowaną do modelu nakładką przeciwsłoneczną to idealne rozwiązanie dla osób noszących okulary korekcyjne. Nakładka przeciwsłoneczna jest montowana do oprawki na magnes. Teraz możesz cieszyć się z noszenia okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych w jednym modelu. Modele z magnetyczną nakładką to wyjątkowy komfort noszenia i ochrona oczu w słoneczne dni. Do opraw z nakładką firmy Magnetic można zamontować wszystkie rodzaje szkieł korekcyjnych. Oprawy te wyróżnia modna kolorystyka, duży wybór fasonów, wyjątkowa lekkość i dopasowanie. Szczególnie doceniane są przez kierowców, wędkarzy oraz wszystkie osoby przebywające w zmiennym oświetleniu słonecznym.

Żółta nakładka przeciwsłoneczna poprawia komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy zarówno w nocy i we mgle, a także w gorszych warunkach atmosferycznych. To ważne, aby kierowca, który odpowiada za bezpieczeństwo swoje i podróżujących z nim osób widział wyraźnie bez konieczności mrużenia oczu czy wpatrywania się. Użytkownicy zauważają również mniejsze zmęczenie, a także poprawę samopoczucia – zmniejszenie napięcia i brak bólu głowy podczas dłuższej jazdy.
Magnetic to metalowa oprawa z magnetyczną nakładką przeciwsłoneczną. Zauszniki oprawy są wyposażone w elastyczny zawias typu flex, który zwiększa trwałość i komfort użytkowania.

Futerał i ściereczka GRATIS!

FIRMA

Magnetic

KOLOR

czarny

MATERIAŁ

metalowa

TYP OPRAWY

z żyłką

SZEROKOŚĆ FRONTU

145

WYMIARY (tarcza/mostek/zausznik)

56/18/140

UWAGA przerwa techniczna! Wybierz produkt i ZAMÓW JUŻ DZIŚ PRZEZ E-MAIL: info@cityoptica.pl lub tel. 668 778 140 (dostawy realizowane codziennie bez zmian)